» Poradna » Programy

Nejde spustit Steam

Dobrý den, poslední týden mi nejde spustit Steam. Na googlu jsem hledal vše možné o tom a nic nepomohlo. Na Steam support jsem psal taky a napsali mi něco o portech ale tomu absolutně nerozumím.

Odpovědi na otázku

Ahoj, skús ísť do správcu úloh, a tam si skús nájsť službu Steam. Ak ju tam máš, ukonči ju a znova spusť Steam.

Správce úloh -> služby -> steam client service mi píše zastaveno a když dám spustit tak se nic nestane.

Skúšal si aj reinstall programu? Hodím ti sem pár metód, ktoré skús a možno pomôžu. Len sú v angličtine, takže ak nevieš po anglicky, hoď si to do google prekladača.https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-steam-wont-...

Díky moc, zkusil jsem všechno ale poslední krok jsem nemohl dokončit protože mi to po restartu napsalo neidentifikovatelnou chybu. Bohužel nic z toho nepomohlo.

Ve správci úloh mi to neukazuje steam, který mam nainstalovaný

Zkusil jsem i jít do správce úloh, tam jsem dal služby, našel jsem steam dal jsem spustit a nic. Tak jsem na steam kliknul p. t. m. a dal jsem otevřít okno služby a pak jsem dal spustit a napsalo mi to: Služba steam client service v Místní počítač byla spuštěna a potom ukončena. Některé služby jsou ukončeny automaticky, jestliže nejsou používány jinými službami nebo programy.

Napřed musíš dát "ukončit úlohu" a potom program znovu spustit.

Nemám steam spuštěný ani na pozadí. Prostě vůbec. Je kompletně vypnutý.

V tom případě máš asi dost zásadním způsobem nabourané Windows. Steam je bezproblémový program, pokud je systém v pořádku, tak nemůže nefungovat.

A jak to mám řešit?

Podobný problém jsem dostal po několika posledních instalacích, ale naštěstí jsou vyřešeny. Podle výsledků Google to může být nedávná aktualizace páry, připojení k síti nebo ujistěte se, že systém obsahuje některé aktualizace systému Windows. Mám pomoc s těmito kroky https://www.onlineprivacytips.co/guides/fix-steam-wont-open/

Děkuji za zpětnou vazbu, ale problém jsem už vyřešil. Bohužel jsem musel přeinstalovat (kvůli více důvodům) celé windows.

jako asi si curak ze ti to nejde vráno

no jako jedinej curak ses tady zatim projevil ty