» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde spustit správce zařízení

mám win 10 a když chci otevřít správce zařízení napíše se hláška, že nelze vytvořit nový dokument. dočetl jsem se ,že je špatná nějaká management console. Našel jsem opravu této console ale jen na win XP. Máte někdo prosím radu co s tím ?

Odpovědi na otázku

Máš nabořený systém. Zkus zkontrolovat/opravit systémové soubory. CMD jako správce:sfc /scannowENTERVyčkej dokončení kontroly/opravy (cca 15 minut).