» Poradna » Notebooky

Nejde spustit PC hra

Dobry den, zakoupila jsem PC hru MOTO GP 14, licencni PC DVD-ROM. Bohuzel doma jsem zjistila, ze i kdyz strcim instalacni CD do notebooku, tak se nic nedeje. WinRar mam nainstalovany, ale nic to nedela. Nevite nekdo co stim? Dekuji

Odpovědi na otázku

Nie je na tom DVD strucny postup, ako hru spustit? WinRAR je myslim celkom irelevantny, teda vobec ho netreba na spustenie hry.

Brozurka je v italstine. A je tam psany popis ovladani hry a minimalni parametry. Takze nic moc.. :)

Není to Steam verze ? Pak je třeba mít steam. Je k tomu klíč ? Zkusit si udělat účet na Steamu a aktivovat tam tu hru...

Steam mam, prave ani tam to nenaskoci. V baleni byly 2 CD. Instalacni a se hrou ale nefunguje ani jedno..

Rozklikni tento počítač a tam by mělo být vidět co je v mechanice.

Normalne. Ikona hry se mi v tomto pocitaci ukaze ale kdyz to rozkliknu, tak me to haze chybu s WinRarem..

Co máš za typ laptopu(konfigurace)?