» Poradna » Počítačové sítě

Nejde spustit odkaz ze zprávy Outlooku Express,doruč.pošty

Občas bych rád spustil vložený odkaz v doručené poště Outlooku Express, kurzor v místě linku se změní, ale odkaz nenastartuje - ani nedá žádnou hlášku. Ještě před několika týdny to běhalo. Mám Win XP Pro, PC strážce, z prohlížečů mám IE6, Mozillu. Resp. teď po updatech nenastartuje ani Explorer - hláška, že "V aplikaci iexplore.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže." Ze zprávy o chybách nic nápadného nevyčtu.

Odpovědi na otázku

zkus zmenit nastaveni vychoziho prohlizece na tu mozillu, pokud jede. Pravdepodobne se pri spousteni toho IE vyskytne chyba, ktera zabrani otevreni tech linku z posty. Jinak IE 6 je stary, zkus updatovat.