» Poradna » Notebooky

Nejde spustit notebook

Ahoj mám takový problém nechce se mi spustit notebook. Moc tomu nerozumím. píše mi to Broadcom UNDI PXE-2.1 v14.0.8. Copyright (c) 2000-2009 Broadcom Corporation Copyright (c) 1997-2000 Intel Corporation All rights reserved PXE-E61: Media test failture, check cable pxe-m0f exiting broadcom pxe rom No bootable device -- insert boot disk and press any keyVubec netuším co s tím mám dělat. Předem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Text příspěvkuA to je jak tam pise rok 1997 asi musis zatocit poradne klikou jako u Žiguliku.

Jo neco s tim bude zkus restert a hned mackat F8 a byber tam spustit pocitac obvyklim zpusobem.Pokud to nepujde,tak asi zkusit novou instalaci.

I když mačkám hned po zapnutí F8 počítač vůbec nereaguje začne se zapínat naběhne logo značky notebooku a opět naskočí ta samá hláška

Neni disk v DVD mechanike?Zkontrolovat nastavenie bootovania v BIOSe.

Mechanika je prázdná a bootovaní je nastaveno jako první z USB HDD

Zřejmě špatně nastaveno bootování na síť místo HDD

Nechápem mínus, veď máš pravdu

Aký neznámy OS??? Nevedia identifikovať jeden z naj OS spred 17 rokov?

No dalsi vseumelec a bude toho vic,tohle asi souvisi se smirovan google+Microsoftu ja na PC nic nedelal jen stahl jeden toteent a pak nasledovne stahovani v BitLord a malem jsem mohl delat novy system,kdybych uz d tim nemel zkusenost a,tak vim jak to dat do potadku.A to jsem jen zkoudel Dirt 4 dtahnout 64GB no zacina to byt vazne zajimave.

Sorry za ty preklepy ale jsem po nocni pisu z mobilu a mam v sobe pul litru vodky. : ) haha.

Jen tak pro zajimavost v slozce windows se me udelala slozka debug a to jsem zjistil jen diky tomu,ze stele kontroluji podle datumu kde se co usadilo.Nasledovne windows temp se vytvorili soubory co me znemoznili jakoukoliv praci na PC.Takze tvrdy tedtart nouzovy rezim se siti a svete div se vycistit PC ccleanerem vycistit ty pptvory ve windows temp.A tohle je treba opakovat dokud se uz ty potvory ve eindows temp uz neobnovy.Tak asi tak. : )