» Poradna » Programy

Nejde spustit Nastavení Bluetooth

Mám NB ACER TravelMate WIN7 a náhle nefunguje Bluetooth. Dokonce jsem použil externí BT USB adapter a výsledek je stejný, něco blokuje nastavení. Je něco v systému, ovladače jsem několikrát přeinstaloval, HW je určitě v pořádku, adaptér se v pořádku zapne. Už to řeším týdny asi nějaký čistič umazal registr nebo WIN.
Při instalaci ovladače píše že BT je neviditelmý, kliknu na upozornění a nic.

Příznaky: Přídat zařízení - nic nenajde
Povolit připojení zařízení - šedivé neaktivní
Zobrazit zařízení Bluetooth - zelený pruh se zpomaluje a zastaví před koncem
Připojit k sítí PAM - to stejné
Otevřít nastavení - kliknu, chvíly pracuje a nic, vůbec se neotevře a to odnikud

Už nevím jak dál, děkuji za odpověď
Krejčí

Odpovědi na otázku

Tenhle problém jsem řešil hodně dlouho a hledal na český fórech a nic nenašel. Zabrousil jsem tedy na anglický a během pěti minut byla tahle prkotina tatam. :) Stačí si do vyhledávače v nabídce start napsat "services" a u položky "Bluetooth supports service" přepnout "Startup type" z "Disable" na "Automatic" a kliknout na "Start". Vše pojede jak má. Možná se to jen u vás bude jmenovat jinak, pže já mám Win7 v angličtině. ;)

Zdravim resim naprosto stejny problem s nastaveni a vlastne celkovou funkci bluetooth.Jen jak jste popisoval reseni problemu tak nemuzu tento postup realizovat protoze mam win7 v cestine.Neni nejaky jiny postup nez pres hledani v polozce start?Predem dekuji za odpoved

Dobrý denpokud je to ještě aktuální--- tak dole do Startu napište Služby.Spusťte program SLUŽBY (services.msc) a zapněte všechny co mají v názvu Bluetooth (Např. Služba pro podporu technologie Bluetooth)Já jsem na to přišel až když se vypnul ještě zvuk!!!Vypínají to opravdu nějaké čistící programy (regcleaner.....)Zdravím

Díky za radu, BT už šlape !

Řešil jsem ten stejný problém na ACER TRAVEL MATE a nakonec po zapnutí všech služeb co se týká BLUETOOTH stejně nefungovalo.Ale pak jsem si všiml modrého tlačítka na klávesnici pro jiné funkce na klávesnici "Fn" a "F3" pro zapnutí a vypnutí WIFI ale i pro BLUETOOTH(a to jsem nevěděl). Po zadání kombinace tlačítek se objeví okno pro zapnutí nebo vypnutí WIFI nebo BLUETOOTH. A vše funguje!

Dobry den, mam toshibu satelitte L855 je tam rucny prepinac BT a wifi - ovladace su v poriadku( update win7 ikona wifi sa mi zobrazi ale BT nic nenajde) - pouzil som vas navod cez "services" no ziadne subory o BT tam niesu, nevedeli by ste mi poradit co s tym stiahol som aj ovladece zo stranok Thosiba no stale sa nic nedeje len ze zariadenie pracuje spravne - ako by sa dalo zistit ci BT naozaj pracuje, existuje nejaky merac hodnot pre BT? Je sice pekne ze mam moznost on/off BT ale k comu mi to je ak neviem zistit v notebooku ci naozaj pracuje. Vdaka za odpoved

POTŘEBUJI SPUSTIT START SERVICE S BLUETOOTH

nejdemi blutu ani se dioda nerosviti pri zmacknuti klavesi na blutu dakujem

dobry den mě nejde spustit bluethoot user srvice