» Poradna » Programy

Nejde spustit Minecraft na WIN10, ntb Dell inspirion 15, Intel core i7

Nejde vytvořit svět, při každém pokusu nahlásí tento crash. Grafickákarta aktualizována dnes a nepomohlo to. Díky za pomoc!---- Minecraft Crash Report ----// On the bright side, I bought you a teddy bear!Time: 18.5.16 20:50Description: Unexpected errorjava.lang.IndexOutOfBoundsException at java.nio.Buffer.checkIndex(Buffer.java:540) at java.nio.DirectIntBufferU.get(DirectIntBufferU.java:253) at bls.a(SourceFile:270) at bls.a(SourceFile:220) at azd.a(SourceFile:1675) at azd.a(SourceFile:1633) at biv.a(SourceFile:113) at gu.a(SourceFile:70) at gu.a(SourceFile:13) at ef.a(SourceFile:164) at azd.o(SourceFile:1566) at azd.ad(SourceFile:753) at azd.e(SourceFile:704) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:----------------------------------------------------------------------------------------- Head --Stacktrace: at java.nio.Buffer.checkIndex(Buffer.java:540) at java.nio.DirectIntBufferU.get(DirectIntBufferU.java:253) at bls.a(SourceFile:270) at bls.a(SourceFile:220) at azd.a(SourceFile:1675) at azd.a(SourceFile:1633) at biv.a(SourceFile:113) at gu.a(SourceFile:70) at gu.a(SourceFile:13) at ef.a(SourceFile:164)-- Affected level --Details: Level name: MpServer All players: 0 total; [] Chunk stats: MultiplayerChunkCache: 0, 0 Level seed: 0 Level generator: ID 00 - default, ver 1. Features enabled: false Level generator options: Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Dřív ti to jelo normálně? Zkus jinou verzi. Pokud má ten notebook jinou grafiku než integrovanou zkus to přes tu. Stáhni si nejnovější Javu. Jinak asi přeinstalovat Minecraft :)

Má intel 5500 a nvidia 840M. Jak to mám přepnout na tu druhou?Díky

o bude javou a ne grafikou. Minecraft je koupeny nebo ukradeny?

je koupený, do cca února jel bez problémů. Ještě včera šla verze 1.9, ale nižší ne. Teď se nespustí vůbec.

Nakonec jsem použil reset https://www.skydaz.com/minecraft-reset-tool-full... a vše se rozjelo.Díky za ochotu!