» Poradna » Programy

Nejde spustit instalace XP

ahojte řeším takový problém že nemužu spustit instalaci XPček
Nastaveno zavádění z CD mám,mam tam dvě mechniky nejde ani z jedné-CD je funkční už se z něj instalovalo
Před tímto pokusem jsem instaloval servis pack3-ted jsem potřeboval přeinstalovat ale zasekne se to na modré obrazovce instalace systému a stojí img520.imageshack.us ... není tam ani ten spodní šedý proužek-prostě se nedaří nabootovat instalaci
není připojeno k internetu

pomoooc prosím

Odpovědi na otázku

To se mi taky stalo zkus obnovit standartní nastavení v Biosu mělo by to pomoct.

co myslíš zavadeni z HDD to pak nenabootuje vubec ne