» Poradna » Ostatní

Nejde spustit hra STARCRAFT na Win Vista H Premium

viz.titulek....vyzkousel jsem i spustit v kompatibilnim modu a bez uspechu :(

Odpovědi na otázku

- spustit v kompatibiním modu pro Windows XP
- zvolit jen 256 barev
- zvolit jen rozlišní 640x480'
- zakázat vizuální motivy

Přesně takhle to dělám ve Vista HP 64bit.

To jsem bohuzel jiz vsechno vyzkousel, haze mi to porad stejnou hlasku.:(

V tom případě problém je jinde, aplikovat patch obrátit se na podporu výrobce us.blizzard.com ...

ak je original stiahni najnovsi patch a uzivaj si hrania ak mas palenu tak mas ciastocne smolu patch stiahni aj tak ale musis hladat crack na najvissi patch bez neho si nezahras. Ja mam origos a pod vistou som hraval na BN v pohode.