» Poradna » Mobily

Nejde sparovat chytry naramek a mt

Ahojte, muzete mi poradit jak sparovat chytry naramek Mi band 2 s mobilem Huawei 8 Lite? Stahl jsem aplikaci Mi Fit, spustil ji, drzel se pokynu a zapnul Bluetooth na mobilu. Zkousel jsem restart Bluetooth i mobilu a nic. Naramek i mobil mam bizko u sebe, naramek je plne nabit, mt pripojen na wifi. Co jeste muzu zkusit udelat aby se mi zarizeni zparovali? Predem dekuji za rady.Slavo

Odpovědi na otázku

můžeš zkusit alternativu:https://play.google.com/store/apps/detailskterou používám i já. Akorát nejspíš přijdeš o možnost upgradu firmware náramku, ale mně osobně přijde, že proti MiFit to konečně funguje.

Nemá náramek nějaký režim párování, který se musí ručně spustit?

Zkousel jsem parovani pres Bluetooth na mobilu i pres Mi Fit, jenomze bez uspechu.

No některá zařízení se musí nejprve nastavit na párování. Třeba u mých bt sluchátek se musí dlouze držet tlačítko, přejdou do režimu párování a až pak je zříení najde, jinak ne.

Pokud ve správci bluetooth najdeš spárovaný a zároveň náramek, tak ho odeber a znova ho připoj. Mě to takhle pomáhá.

... zároveň nepřipojený

Obecný problém všech telefonů Huawei. Na mnoha fórech se to probírá stále dokola.