» Poradna » Programy

Nejde skype hazí Error prosím poradte

Zdravím od dnes mi nejde skype.Duvod: Přeistalovaval jsem novou verzi stará šla ale nemohl jsem psat do skupinového chatu volat mohl ale psat ne.A někdy mě nemohly ani přidat do skupiny.Pište mi toto : Failed to get proc address for GetLocalProcesorInformation (KERNEL32.dll)Stahl jsem KERNEL32.dll ale nějak nevím kam ho mám vložit.Kdo ví tak prosím jestly by poradit.Děkuji za každou odpověd

Odpovědi na otázku

OK! teď brzdi brzdi! Sám nejsem odborník, tak ti sám neporadím, ale to co jsi teď chtěl udělat je PĚKNÁ blbost. KERNEL32.dll nikam nedávej! Failed to get proc address for GetLocalProcesorInformation (KERNEL32.dll)Podle popisu to zní, jako nějaká chyba získávání informací o procesoru. Jaký máš procesor ?

Dobrá. Zjistil jsem, že chyba je tvými Windows XP.Buď stáhni starý skype, nebo nainstaluj Update Windows XP Service Pack 3

XP. skoč se podívat do poradny muj soubor, tam se to letos probíralo moc - viz komunikace

Skype vyzaduje Windows XP SP3, pokud nahodou nemate Service Pack 3 nainstalovany, tak postupujte dle navodu zde: http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/help/learn-... Pokud SP3 mate nebo nemuzete z nejakeho duvodu nainstalovat, tak muzete pouzit starsi verzi Skype: http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.6.0.106.msi Bohuzel Vam v ni mozna nebudou fungovat vsechny funkce, ale na to bych si pomalu zacinal zvykat, protoze Windows XP jiz je nepodporovany system a nejen vyvojari Microsoftu jej pomalu zacinaji ignorovat.