Nejde signal z nove karty

Zdravim, koupil sem si bazarovou R9 380 jako docasou nahradu za 560ti ale mam problem ze z "nove" karty nejde vubec signal, ani do HDMI ano do DVI, muze to byt treba starou verzi biosu ? zakladni deska je tatohttps://www.alfa.cz/product.php

Odpovědi na otázku

To si nemyslím... spíš, zapojil jsi přídavné napájení (přece jen ta R9 380 docela žere, 200W není problém), nebo nemáš monitor ve výstupu z desky ? :)

neboj zas tak blbej nejsem napajeni zapojeni je, zdroj je 100% dostacujci

Tak on vymenoval najcastejsie priciny daneho problemu :)Osobne si myslim, ze ta VGA je proste mrtva, ale urcite treba skusit v inom PC(a pokial tam nabehne, tak tam nechaj bezat aspon hodinu Unigine Valley)

A zdroj neprozradíš :) Třeba máš špatnou jednu větev...Ale jinak bych zkusil grafiku v jiném pc.. z kama seš? Že by se třeba někdo chytl :)Zkoušels na test reset biosu ?

Corsair GS 600karta ma jeste rok a pul zaruku tak prinejhorsim bych ji poslal do alzy cas budu mit na nejaky delsi experimenty hlavne az ve stredu

Tak jakýpak laborování, vytáhnu grafiku, převezu, narvu grafiku do jinýho pc, vím za 5 až 60 minut... Co je na tom tak komplikovaného... ? Případně je šance, že je blbě zastrčená v desce (hele, to se může stát, já nedávno dával ramky do nové desky u známého a prostě nedocvakl sem je na krev a jen BSON (black screen of nothing :D ) - trocha přitlačení a ok)

problem je v tom ze work a cas bude az ve stredu ted uz musim tak dkyby jeste neco nekoho napadlo tak sem s tim :)

Ptám se, z kama seš, že by se tady našel kvadrilion lidí co by to vyzkoušelo, nic... Resetni ten bios, zkus pořádně "zastrčit" tu kartu a pokud to nepomůže, nejspíš je vadná...

neboj mam lidi kde to zkusit

A funguje ta grafika vůbec? Zkoušel jsi ji i v jiném PC?

bohuzel nemam primo ted k dispozici jinej PC ale mela by byt funkcni, zaruka na ni je jeste rok a pul, doufam ze jen neco delam blbe nebo ze sem mel neco prensatavit :Dvetraky se normalne rozjedou ale signal ani tuk

A není aktivní IGP v CPU? Zkus reset BIOSu.

nemuzu to tam nikde najit

Tak to nehledej a udělej reset rovnou. Po resetu se nastaví dedikovaná grafika jako primární výstup (tedy pokud funguje).

Jen taková drobnost. P67 nemá IGP vyvedenou, takže aktivní IGP to nebude. Zbývá tedy jen špatné zasunutí do slotu, špatné napájení a nebo špatná celá grafika.

tak to bylo biosem, deska mela bios z roku 2011, po nahrati noveho vse funguje