» Poradna » Počítačové sítě

Nejde se pripojit na sdileny disk na Vistach

Z PC na Vistách se dostanu kamkoli, ale z jiných PC na Visty to chce heslo a nevím co s tím. Podařila se mi aktivovat jen jedna Veřejná složka, do které se z jiných PC dostanu.
Nevíte někdo, jaké heslo síť Visty chce? (jak tohle aktivovat, abych mohl číst a kopírovat sdílené disky jako u XP) Heslo k přihlášení nepomohlo.
Je tu jendo silene reseni a to vytvorit vsechny uzivatele v siti na PC s vistama, jenze ti pak otravuji pri prihlasovani . tzn. takove reseni nechci. Musi to jit nejak jinak protze pokud byhc vyuzival MEDIA CENTER ktery by nabehl automaticky a k tomuto PC pak neni klavesnice tak jak byhc asi to heslo zadaval?

Odpovědi na otázku

heslo je nbusr123

nojo opet inteligentní odpoved.

Zahesluj si příslušné účty a budeš při sdílení velmi mile překvapen. Termín "sdílení" nemá uvozovky, tak se neboj.