» Poradna » Web a internet

Nejde se připojit k wifi

Zdravím, reinstaloval jsem PC na windows 7 64 bit, už to dělám po několikáté, měl jsem na flashce ovladače od wifi od výrobce a doma, kde mám zabezpečení pouze na heslo, mi wifi funguje. Dojel jsem ale na intr, kde máme zabezpečení na už. jméno a heslo a zde mi wifi nefunguje, dříve vždy stačilo nainstaloval "certifikáty" co mi poradil známý a wifi na intru také šla, ale bohužel, dnes mi ani po nainstalování certifikátů internet nejde. Už jsem docela zoufalý a nevím co s tím, děkuji za radu.adaptér - Broadcam 802.11n

Odpovědi na otázku

A to jsi nedostal návod nebo na internátě neexistuje správce sítě, že musíš lovit rady po známých a tady?

Jaké návody? Správce síťe je učitel ze školy, ten se tu takhle odpoledne nezdržuje a myslím že bude problém někde v nastavení notebooku, nebo ovladačích, nejsem si jístý, už jsem v tom uplně utopený, tak zkouším radu zde.

Tak si počkej na učitele a nic neřeš.

Jaké návody? Do nově nainstalovaného, nebo jiného poprvé připojovaného počítače nestačí nahrát certifikáty, ale je nutné nakonfigurovat připojení pro protokol 802.1x. A divil bych se, kdyby někde na nástěnce nevisel návod, nebo jste ho nedostali třeba při ubytování nebo placení.

Bohužel, návod tu nikde nemáme.. A dříve mi to po reinstalaci šlo.. Teď mi to bohužel furt nejde.. Píšete tu něco o konfiguraci připojení.. Můžete mi to přiblížit?

Kúrňa - konfigurácia WiFi karty predsa . nastaviť IP adresu, bránu, DNS. Pokiaľ tieto nevieš - nastav kartu na Automaticky. Ako sa nastavuje WiFi karta - ujo Gúgeľ ti to nájde.

Ty svuj pocitac, ktery neni schopen se pripojit do site na internatu, pribliz k jejimu spravci, to je jedine rozumne reseni.