» Poradna » Programy

Nejde se přihlásit na steam

Zdravíčko,nevíte někdo proč se mi nejde přihlásit na kamaradův Steam? Heslo už několikrát změnil a to heslo které jde jemu na svém PC mě nejde,stalo se Vám to už někomu? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nejde sa prihlasit, je siroky pojem. To ovlivnuje viac faktorov, napr. funkcne pripojenie, chvilkovy vypadok steamu, spravne zadanie hesla a pod.

Třeba proto, že každý nový počítač se musí schválit?

A kde se musí schválit?

Přes steam guard, přijde kod na email

Coz ovsem samozrejme Steam pri pokusu o prihlaseni napise, tak by se na to snad neptal?Co presne ti to hlasi, kdyz se "nejde prihlasit"?

Ale né,já když zadám přihlaš. jméno a heslo tak mi to napíše,že to je špatné ale není,protože to jemu na svém PC šlo.

Když napíše že je, tak je. Kdyby nebylo tak se to dostane o krok dál a bude to požadovat další kód protože se hlásíš na jiném PC.

Kdyz to hlasi spatne jmeno nebo heslo, tak JE to spatne jmeno nebo heslo. Proste neco pises blbe, nebo se mezitim zmenilo. Aby Steam hlasil spatny login pri spravnem zadani, to proste neexistuje.

A proč by ses měl přihlašovat na kamarádův účet? Pokud vím, tak steam účet je nepřenosný, takže se tam nemáš co přihlašovat.

Chci si vyzkoušet jednu hru předtím než si jí koupím :)

Tak ji kup a když se ti nebude líbit můžeš dostat peníze zpět. Tušim že je to nějak limitovaný odehranou dobou (3 hodiny??) a časem od nakupu, ale na vyzkoušení to stačí. Nemusíš hned porušovat TOS.

Případně může využít sdílení knihovny a to je pak ok.. případně hra jde vrátit, pokud odehrál méně jak 2 hodiny

Sice jsem to nikdy nedělal, není ale pro tento případ jednodušší, aby ti nasdílel svoji knihovnu? https://store.steampowered.com/promotion/familysharing

Mno právě, buď Steam napíše, že je špatné jméno/heslo, nebo si vyžádá zadání ověřovacího kódu (třeba poslaného na email...Takže dotaz je je, co znamená "nejde se přihlásit.." ?

Steam má již delší dobu problém s přihlašováním přes chrome. Přihlásíš se, správný login, správné heslo = vyskočí tabulka se steam guardem. Napíšeš ho a chrome odpoví > špatné jméno nebo heslo. Ale bez správného jména a hesla tě nepustí do guardu. Takže kde je problém. V osttaních prohlížeších vše šlape jak má.

taky ted mam takovy problem ze jsem to psal spravne a napsalo ze jsem to napsal spatne no a ted mi to zas pise ze jsem to zadal mockrat spatne a mam cekat snad si jeste dneska zahraju