» Poradna » Web a internet

Nejde se přihlásit na jeden účet na Facebooku

Dobrý den,Chtěl jsem se přihlásit na facebooku jako normální den a po té co jsem zadal e-mail a heslo je celá stránka bílá a nahoře je napsáno https://www.facebook.com/ a k tomu ještě jen ikona a stránka je bílá a na tom prohlížeči už facebook nejde.Je prostě bílá stránka a nic musel jsem stáhnout jiný prohlížeč a když se přihlásím na jiné účty tak to jde normálně,ale jakmile se přihlásím na tento účet tak to nejde.Nevíte čím to je?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Tak se zkus přihlásit jako vždy "Dominik82" a ne jako "normální den"

trefa

nemůžu se přihlásit na fecebook

nemůžu se přihlásit na fecebook nemám kod