» Poradna » Programy

Nejde se přihlásit k instagramu z PC

Ahoj.Vím, že tu tohle vlákno už bylo. Ale poměrně staršího data. Tak to zkouším znova. Mám Win 11, ze Store jsem si stáhl Instagram a nejde se mi přihlásit. Konkrétně tato hláška: "Při přihlašování k Instagramu došlo k problému. Zkuste to znovu za chvíli." Zkoušel jsem: Přihlásit se přes data, všechny prohlížeče, přihlásit se přes FB, napsat na tech. podporu (bez odezvy), restart, přeinstalovat aplikaci, vypnutý antivir.... Prostě všechno možný. Na mobilu jede.Někdo nějaký tip?Díky.

Odpovědi na otázku

Jestli to zapisuje nějaký log tak třeba vyčteš něco z toho.

Ne - jen tu hlášku

Tak si nastahuj debiliny z nejakeho storu, ale prihlas sa cez web. To je dnes trendy mat na kazdu webstranku apku?

Tak přes web jsem samozřejmě zkoušel taky..

Dělá mi to totéž,pokut by si to nějak vyřešil tak to sem prosimtěš napiš.Už jsem zkusil snad vše co mě napadlo a nic

Tak pockajte 2 dni, tyzdne, mesiace, kym to FB opravi.

Som na tom úplne rovnako a stále mi píše presne to isté.

Už to někdo vyřešil? Mám stejný problém. Na mobilu v pohodě, na PC nejde.