» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde se přihlásit do Windows 10..

Dobrý večer, mám takový problém už asi tři roky mám ntb značky HP asi loni se mi sám přeinstaloval Windows 8,1 na 10 a od té doby doby jeden problém za druhým. Ntbk používám jen na MS OFFICE do práce a základní potřeby internetu. Dnes jsem zapla po pár dnech ntbk a hlásil mi špatne heslo, což je nesmysl. Několikrát jsem zkoušela přes mobil heslo do Microsoftu změnit a nikdy nešlo. Nikdy jsem se s tím nesetkala a opravdu nejsem idiot, který má zaplatit caps lock atd :) minimálně tři hodiny neustálého zkoušení. Zkusila jsem zadat třeba ctrl+alt+delete abych ho restartovala ale na tohle vůbec nereaguje pořád jen úvodní strana.. Myslím že přítel najel na nějaké super porno stránky a natáhl víry i kterých ani nevěděl a ty samy změnily heslo. Četla jsem u některých diskuzi, že je to možné. Už jsem úplně na prášky.. Myslíte že zkusit servis a nechat ho nějak odvirovat? Popřípadě na kolik taková zbytečná sranda přijde? Jinak vše mám uchováne na Hard disku takže by mě ztráta dát nebolela.. Děkuji za všechny rady :)

Odpovědi na otázku

Já bych to svěřil někomu kdo tomu rozumí, aby to zazálohoval a provedl čistou instalaci systému.Částka se může notně lišit. Doporučuji se proto poptat okolí. Dnes je známej dalšího známého

Nemusí to být jen CAPS LOCKEM, ale také NUM. LOCKEM.

Skoč do zdi ;)

Odvirovat ano. Před týdnem se mi předělaly desítky na Vistu , na což se prodejce domnívá že jsem chytl vira. Mám sic jiný názor, ale když to říká znalý věci, tak

"Myslím že přítel najel na nějaké super porno stránky a natáhl víry i kterých ani nevěděl a ty samy změnily heslo. Četla jsem u některých diskuzi, že je to možné. " pokud jste oba svéprávní, tak se žádné heslo svévolně nezmění. To, že tomu nerozumíte, nic neomlouvá. Prostě to svěř servisu a plať, ne žádnému fušerovy za 500.

Standardní postup:1) Boot ze záchranného média.2) Připojení externího média se zálohou OS.3) Obnova zdravého stavu OS ze zálohy.4) Pečlivě prostudovat FAQ:https://faq.mople71.cz/cs/wnt/5) Dodržovat.Pokud to nezvládneš:svěř to odborníkovi.