» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde se přihlásit do Win 10 po instalaci verze 20H2

Dobrý den,mám DELL optiplex 7010 s instalací Win 10, dnes se nainstaloval aktalizace na verzi 20H2. Po této instalaci se nemohu přihlásit do Win.Zobrazí se obrazovka s tlačítkem " Přihlásit" po klik na něj se kmitne text odhlášení a vrací se zpět na obrazovku s tlačítkem přihlásit.Má někdo radu jak toto opravit ?Díky za každou radu.Galda//Smazán troll "TECHNIK" (=starý známý joachym, Ludvík Janíček, CES a asi milion dalších nicků).Moderátor//

Odpovědi na otázku

tak můžete se Galdo vrátit na předchozí verzi OS.. na začátku spustit diag menu a zvolit odinstalaci aktualizaci.. nebo nastartovat z recocvery media a vratit to pres to.. nebo vyndat disk a predevsim ho zkontrolovat v jakym je stavu (scandisk), jestli neni plny a nema vadne sektory.... Pokud nevite o cem mluvim tak to proste sverit nekomu kdo vi co a jak... Motor na aute byste si taky neopravoval..

Díky za názor,podařilo se mi vrátit se původní verzi Windisk je po kontrole je okkdyž jsem ověřil co mě napadlo, tak jsem znova spustil aktualizaci a výsledek stejný - nejde přihlásit do Winnyní mám PC ve stavu, kdy jsem ho vrátil do stavu před instalací aktualizace a zakázal dočasně aktualizace.Až skončí školní rok budu se tím zabývat dál.Kdyby někoho ještě něco napadlo dejte vědět. DíkyP.S.Od r. 1992 mi prošlo rukama spousta PC, ale toto mě zaskočiloJen otázka pokud mi bude někdo umět odpovědět, kde vzala v mém dotazu tato věta: //Smazán troll "TECHNIK" (=starý známý joachym, Ludvík Janíček, CES a asi milion dalších nicků).//Nejsem nic z toho co se té větě píše, do této poradny píši po cca 10 letech

To nebylo na tebe...

A to je jediný uživatel? Žádného záložního uživatele s admin. právy sis pro případ poškození uživatelského profilu nevytvořil? V takovém případě bych zkusil aktivovt uživatele Administrator a z něj vytvořit nového standardního uživatele. Návodů na aktivaci Administratora je na netu dost.

Dík i mě už to napadlo, ale není to moje PC, tak jsem vycházel ze stavu jaký tam byl.Jak jsem psal výše, nyní to běží v původní verzi Win a až skončí školní rok, pak se s tím budu zabývat dál. Je to jediné PC v rodině a potřeba, aby běžel. jsou tak školáci. Aktualizace jsem zakázal do konce června, tak si myslím, že do té doby to poběží ok a pak to nějak pořeším, aby se stahovaly i aktualizace.ještě jednou díky za raduGalda