» Poradna » Web a internet

Nejde se přihlásit do Originu

Zdravím, po několika dnech sem se chtěl přihlásit do Originu protože zítra čekám na BFV a stále (již od včera) mi vyskakuje hláška "We sorry, but we're having some technical difficulties. Please try again later." Na webu se pi normálně přihlásit jde a když sem zkoušel přímo v aplikaci založit nový účet tak sem se tam dostal ale po odhlášení už ne. Taky mi tam stále vyskakuje reCAPTCHA kde musím potvrdit že nejsem robot a vybírat nějaké obrázky. Budu rád za každé rady.

Odpovědi na otázku

Vždyť ti to tam píše,že ( Omlouváme se, ale máme určité technické potíže. Prosím zkuste to znovu později )

Preťažený server.... BTW - pred chvíľou som skúsil - a bol som tam hneď.

No právě sem čekal že už by to dneska mohlo jít a pořád nic a nepřijde mi že by měli nějaký výpadek.

Zkoušel sem ten jejich livechat kde mi poradil promazat cache Originu ale bez výsledku..

Trochu jiný problém,ale můžeš to zkusit. https://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php

Tak bohužel taky nic, na podpoře mi řekli že by to mělo být tím že je Origin v údržbě nebo co ale že by to víc jak den nešlo..?

Tak zdarec, měl jsem stejný problém. Přihlásil jsem se na webu. Spustil hru z mé knihovny. V nabídce jsem vybral spustit přes klienta v mém pc. To bylo ok a vše prošlo. Takže by to takto mělo jít. Ok?Hi ať se daří