» Poradna » Web a internet

Nejde se příhlásit do gmailu

Chtěla bych se zeptat..Odhlásil se mi gmail ze všech zařízení a když jsem se chtěla přihlásit, napsalo mi to že heslo bylo změněno před pár hodinami. Google Authenticator jsem zavedený neměla i když mi tuto možnost nabízí při zapomenutí hesla. Dotazník, který zmiňují pro ověření identity při zapomenutí hesla se mi také neobjevuje (momentálně mi to přijde jako jediná možnost, ale nikde není). Nemám se proto jak dostat do svého účtu.Neměli jste někdo stejný problém?

Odpovědi na otázku

Objevuje se to zde na poradně relativně často. Abych Vám to shrnul:Měla jste přidán záložní email nebo telefonní číslo?Pokud ne, tak je jediná možnost dát - "Zapomněli jste heslo" a tam to zkusit vyplnit, nicméně šance je mizivá.Spíše se smiřte s tím, že si musíte založit nový email.Na něm poté zadat záložní email nebo alespoň telefonní číslo a zapnout dvoufaktorovou autorizaci.S pozdravem