» Poradna » Web a internet

Nejde se přihlásit do E-Mailu - Error 500

Mám takový problém, že když se chci přihlásit do E-Mailu u Seznam.cz, napíše to Error 500 chyba serveru.... Posílám i printscreen. Nevíte co s tím ? Nebo jestli nemá někdo podobnou zkušenost?Print Screen: https://ctrlv.cz/69plDěkuji za všechny odpovědi...

Odpovědi na otázku

Překvapivě to je chyba na straně serveru :) A jelikož od něho nemáš klíče, tak musíš počkat, až to opraví někdo ze seznamu ;)

A proč mi druhý e-mail funguje ? To mají různé servery ??

Přímo hodně. Dovedeš si představim miliony až stamiliony uživatelů jejich e-mailu na jednom serveru ?

Máš pravdu, o víkendu asi nepracují, že ? :D

Ano,třeba jejich odbory se nezastaou zaměstnanců a neprosadí příplatek za nedělní směnu. Ty by jsi pracoval ? No vidíš.

Ta stranka vecne zlobi. Lidi ji malo platej tak je pri ni jednodussi hodit hlasku nez akci

Jaky druhy ? Taky od seznamu ? Pak by byla chyba mezi zidli a pocitacem

To je samozrejme blbost...To ze mas dve ruzne schranky u jednoho poskytovatele nutne neznamena, ze lezi na stejnem serveru, boze...

Zkus v jinem prohlizeci E tam jiste mas. Ja na nej chodim kdyz me seznam nepusti v chrome k emailum a trva abych nastavil zabezpeceni