» Poradna » Počítačové sítě

Nejde se mi připojit k wifi

Zdravím, mám menší problém. Mám notebook Dell inspiron a nemohu se připojit k veřejné wifi, kde mi to dříve normálně šlo. Nebo takhle, připojit se mi tam jde, ale když se připojím, tak mi to píše "Bez internetu, zabezpečeno." Dříve jsem s tím neměl problém, ale teď už nevím co s tím. Zkoušel jsem restart Pc, zapomenout heslo a znovu zadat... Je to veřejná síť, nejsem schopen ho nějak vyresetovat. Zapomněl jsem zmínit, že všem ostatním zařízením to jde, jenom mně ne. Máte s tím nějaké zkušenosti? Děkuji za všechny typy.

Odpovědi na otázku

Typ Ti nedám, ale dám ti tip.Vymaž tu wifi z uložených v počítači. Pak ji dej znovu připojit. Docela často to takové problémy řeší. https://wintip.cz/550-jak-smazat-ulozene-wi...

To jsem právě udělal. Psal jsem to a nepomohlo to..

On uz ale typek zmienoval v dotaze, ze toto vyskusal ako jednu z moznosti. Mna napada len nieco take, ze je problem na access pointe WiFi resp. problem na WiFi-routri. Nieco s povolenim pristupu na internet. Kto je vlastnikom toho verejneho pristupoveho bodu ? Nieje tam BAN za povedzme nadmerne vyuzivanie internetu alebo za nejake porusenie pravidiel ? Kedze pripojenie funguje aj z inych zariadeni, musi fungovat aj z PC. Mozes skusit zmenit MAC adresu, ktora sa da menit na takmer vsetkych dnesnych zariadeniach. Potom sa pripoj k access pointu znova.

A co vyzkoušet změnit ovladač? Nestalo se to náhodou po aktualizaci OS?

Jelikož se jedná o DELL problém může být tady. Ale bez přístupu k routeru to asi nevyřešíš.http://iptechnik.cz/notebook-nevidi-wifi-pomu...