» Poradna » Notebooky

Nejde se mi přihlásit na PC (Windows 10)

Dobrý den potřebovala bych poradit. Mám notebook s Windows 10, normálně se mi na něj šlo přihlásit (mám ho skoro rok) a heslo mám furt stejné, avšak jednou když jsem se na něj chtěla přihlásit tak mi nešlo a furt mi tam vyskakovalo "K zařízení vás teď nemůžeme přihlásit, najeďte na stránky account.live.com a opravte problem, nebo zadejte poslední použité heslo.,, A takhle je to furt dokola ať zkouším to zkouším.Myslíte si že se s tím dá něco dělat ? :-\Rovnou děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Tuto jsem zkoušela 3krát a přišel mi potom email že si nejsou jistí jestli mi ten účet na PC patří (dávala jsem tam všechny informace co jsem si pamatovala) :-\