» Poradna » Programy

Nejde rozjet video z NANDUBU, unknown file format DX50, přitom...., při spuštění v VDubu to dělá rekonstrukci

Nemohu to spustit v BSPlayeru, Divx Playeru, ani WMPlayeru. V BSPlayeru mi to píše unknown file format DX50, je to myslím ta Four CC charakteristika, nebo jak to je, ale to by měl podporovat Divx5.05 a ten mám tak nevím co se děje. Pokud se pokusím otevřít zkompr. video v Virtual Dubu, tak nejdřív program provádí nějakou Reconstruction missing index block nebo tak něco, video se potom v okně VDubu v pohodě rozjede, ale při posunování po klíčových snímcích jsem zjistil, že celý film je jen 1 klíčová scéna, přitom nahráváno to bylo s klíčovým snímkem každý 5. Před spuštěním to ještě varuje, že jsem nezadal nebo chybí rekeying a že posun videa může být pomalý - z toho důvodu pak asi existuje jen jeden klíčový snímek. To by mi ale až tak nevadilo, chtěl bych to prostě jen rozjet v přehrávači, nevíte si s tím rady.

Odpovědi na otázku

Zkusil ještě v tom VDubu udělat pohé uložení - Audio Direct Stream copy a Video Direct Stream Copy a výsledný soubor už jde přehrát tak jak má, tak to fakt nevím čím to bylo, kdyby někdo věděl, budu rád, když to sem napíše.

Na konci souboru chybi sezmam klicovych snimku. Virtual Dub ho pri tomhle postupu zrekontruuje.

tohle dělají nedososaný filmy, umí to přehrát AVI Preview.