Nejde rolovací kolečko

Zdravím.Prosím vás, na jedné jediné stránce mi nefunguje rolovací kolečko. Všude jinde jo. Bohužel zrovna na stránce, která je firemní. Vem ostatním to funguje, jen mě ne. Nevíte někdo, co s tim? Hroně mě to vytáčí. Díky

Odpovědi na otázku

Zřejmě stránka nemá focus. Zkus kolečkem kliknout a posouvat.

No ale jiným lidem to na stejné stánce funguje.

No, zdá se, že ti taky blbne klávesnice - 'Vem ostatním ... jen mě ne ... Hroně mě to vytáčí ... na stejné stánce'. Nemáš jen vybitou baterii v bezdrátovém setu?

Kdepak. Jen jsem z toho nervní a dělám překlepy. Při refreshi stránky to funguje asi vteřinu a pak se zasekne. Ostatní stránky jedou bez problému.

A nejde rolovat ani šipkama ani pgup pgdn

V jiném prohlížeči to funguje. Prohlížeč používám chrome.

pokud to zlobí jen v Chromu, je jasné, kde je příčinapostupně proveď následující:1/ smaž cache2/ obnov chrome do výchozího nastavení3/ v chrome:extensions a chrome:plugins postupně zakaž nebo zlikviduj všechny addony4/ reinstaluj chrome

Díky za radu, ale bohužel to nepomohlo. Problém stále trvá.

I když možná.. Ty plugins jsem nikde nenašel. To je jediný, co zbývá.