» Poradna » Počítačové sítě

Nejde resetovat router Asus RT-N12+ Wireless-N300

Dobrý den, zapomněl jsem heslo od routeru Asus RT-N12+ Wireless-N300 a snažil jsem se router resetovat přesně podle příručky na stránce asusu. Ale když to tak udělám router se neresetuje bliká klidně 3hodiny a nic. Prosím pomožte mi někdo.Předem Děkuji.

Odpovědi na otázku

Pokud jste tedy resetoval do továrního nastavení i pomocí resetovacího tlačítka na routeru, je možné, že router odchází.P.S.Pokud jste nastavení routeru nikdy neměnil, tak přístupové heslo je defaultně admin a jméno také.

Dobrý den nejde se dostat do nastavení routeru když nevím heslo a kdybych to dělal přes lanku tak přes lanku mi to nejde otevřít

No, ale po wifi není dobré dělat úpravy v nastavení routeru. Při rebootování se tam něco neuloží a problém je na světě.A co konkrétně vám nejde přes LANku otevřít? Adresa pro nastavování routeru je napsána buď někde na routeru nebo je to defaultně 192.168.0.1, 192.168.1.1, 10.0.0.138

V případě tohoto routeru je také možné použít adresu: router.asus.comPokud jste přístup k routeru nepřenastavil na pevnou IP adresu.