» Poradna » Počítačové sítě

Nejde připojit notebook k WiFi přes tp-link

Ahoj mám takový problém, chci připojit notebook (Dell) k wifi.Preinstalovalal jsem Windows 7 home premium a po dokončení instalace nemohu najít svou WiFi, ostatní wifiny v okolí mi to vyhledá jen ne tu mou, otatni přístroje doma (mobil,tablet,tv) se na WiFi normálně pripoji, mám rozšíření po baráku tp-link pred instalaci normálně vše fungovalo takže nevím co s tím, získání ip adresy ze serveru DHCP mám na automaticky . Dík za rady :)

Odpovědi na otázku

Dočasně skus přepnout wifi z BGN jen na BG, někdy to zabere.Stáhni ovladač pro wifi od výrobce notebooku, tam by měli mít plně funkční pro tvůj HW (a vůbec nevadí že nebude nejnovější).