» Poradna » Mobily

Nejde připojit mobil přes USB

Ahoj,nejdou mi připojit mobily(více značek) s androidem přes žádný USB výstup. Flashdisk připojím bez problémů.Počítač mobil neustále připojuje a odpojuje. Vůbec netuším, kde zkusit najít řešení. Poradí někdo?Díky

Odpovědi na otázku

No asi nemáš ovladače, ale to se dá obejít, když se svěříš, jaký důvod máš pro připojování přes usb? Co tím sleduješ a co po zařízení chceš? Může být alternativní řešení. Taky by neškodilo se svěřit, co máš za OS.

Díky, takže mám win10. Potřebuji jen stáhnout fotky, takže vím, že to lze řešit přes cloud nebo bluetooth(vopruz),ale to je jen obcházení problému.Nejhorší je, že to ještě loni fungovalo,ale momentálně se nejde k tomuto PC připojit.

já používám dva způsoby:1. způsob - synchronizace fotek s mým účtem, buď přes disk google nebo fotky google a následným stažením do počítače2. způsob - používám aplikaci mi drop, která spustí na telefonu ftp server, pak sstačí do počítače napsat příslušnou ip adresu, wifi je samozřejmě podmínkouhttps://play.google.com/store/apps/details

No jak to tudlenc onehdá fungovalo, tak dej obnovu ze zálohy, co sis udělal ještě v době, kdy bylo všechno v richtiku - a jsi za vodou. A to nemyslím zálohu co vytvoří Win 10, ale nějakou solidní - třeba od Acronis, nebo cosi takového. A pak ti to tedy pojede zase.

problém může být ve Windowsu, po dvou dnech zoufalého zkoušení všeho možného dle rad a návodů zafungoval tento návod - v PC jsem dávala instalovat ovladač USB z internetu a furt to nešlo..nakonec to bylo přímo z PC:https://www.aligator.cz/small-perex/potize-s-prip... Tak snad to půjde :)