» Poradna » Web a internet

Nejde přihlásit gmail

Mám dotaz měnila jsem telefon i telefonní číslo a pro mou smůlu si nemůžu vzpomenout na heslo do gmailu ale tím že jsem měnila i heslo se nemůžu nijak přihlásit píše mi to že mě to nemůže ověřit je nějaká jiná možnost jak se k tomu účtu dostat je pro mě opravdu důležitý předem díky za odpověď

Odpovědi na otázku

A nemáš ho uložené třeba v Google Chromu na počítači? Tam se dá zjistit.

Nemám ten mi přestal nabíjet jsem smolar když se něco posere tak vsechno

Promiň za upřímnost, není to tak, že se posralo všechno, ale ty jsi posrala všechno, co jsi mohla... Tohle jsou věci, které se musí řešit když to funguje. Mít tam funkční telefonní číslo a funkční alternativní mail. Bohužel se obávám, že nemáš v ruce nic, čím bys mohla přesvědčit automatické systémy google, že ta schránka je tvoje, takže smůla.

Přes tenhle odkaz to nejde? https://accounts.google.com/signin/v2/recoveryidentifierSekundární mail nebyl?

To jsem zkoušela a na sekundární na seznamu se mi někdo naboural a nedostanu se tam takže už nevím nejsem žádné debil na techniku ale tady si nevím rady

Seznam ti v klidu vrati kontrolu nad e-mailem pokud je zjevne, ze ti byl "nabouran".Jinak gmail umoznuje pri zapomenuti hesla uvest odkaz se pripojujes, posledni heslo co znas, datum vytvoreni gmailu, bezpecosti otazku. A dle analizy presnosti tvych odpovedi se rozhodne, jestli ti posle link k resetu hesla na mail, ktery uvedes.

To mi právě nejde odpověděla jsem na vše poslední pamatuji i si heslo rok založení email na který mi pošlou heslo ale pak mi to napíše že nejde potvrdit to že to jsem já

"nejsem žádné debil na techniku"...no nevím, sorry

Napadlo mne to samé, tohle prohlásit a přitom nasekat takových prů*erových chyb...to mi nejde moc dohromady

Ona je to smůla, samo se to pos*ralo.

Tak to je pecka

No na techniku možná debil nejsi, ale na internetové služby evidentně ano. To opravdu není žádná náhoda ani blbá smůla, že si nedokážeš zabezpečit účty google ani seznam a mít všude správně nastavené náhradní možnosti obnovení. Musíš pochopit, že v dnešní době si google ani seznam nemůžou dovolit dát přístup k účtu člověku, o kterém si nejsou 100% jistí, že to je majitel účtu. Pro ně je daleko přijatelnější nedat přístup skutečnému majiteli, než že by nedůsledností ověřování dali omylem přístup nějakému podvodníkovi, který by se za majitele jen vydával. Tyhle firmy fungují na důvěryhodnosti a nebudou ji riskovat kvůli bordeláři, který si není schopen zapamatovat heslo, ani mít nastavené alternativní možnosti obnovení účtu. Takže se obávám, že ses cíleně a důkladně o své účty definitivně připravila. Jedinou malou šanci ti dává ten Seznam, tam je možnost dostat se k živému člověku na podpoře. U google není šance, tam se dostaneš jen k automatu a pokud to nešlo doteď, nepůjde to ani dál. Jedině že by zprovoznila ten náhradní mail na seznamu.

pozri... zrejme si chces precitat manzelove maily... vykasli sa na to, ak mas podozrenie, uvedom si, ze aj muzi maju "svoje dni" prip. tyzdne...

Dostala jsem se tam dík všem vaším debilní kecum se mi podařilo obnovit seznam a díky tomu i gmail a vaše blbě keci si nechte každý není jako vy aby se boural do účtu nebo podvadela svoje přítelkyně a manželky

No vidíš, takže jsi debil na techniku

a... vidim, ze som odhadol pohnutky spravne

Psát to neumí, drzý jak opice, sebevědomí na rozdávání. Nebýt vašich debilních keců, tak je bez gmailu, seznamu a možná by to bylo dobře, pro nás všechny. Že to sem vůbec lezlo, mezi takový blbce.

Tebe bych nechtěl za manželku : "vařit umím, nejsem blbá, ale dneska budeme bez večeře. Tolik smůly...nejpve se mi do polévky vysypylo moc soli a pak se totálně připálilo maso. Taková smůla..."

"měnila jsem telefon i telefonní číslo"... to si fakt takto ťapnutá na gebuľu?Keď sa po*erie mobil, vyberiem SIM kartu, dám do nového mobilu a je to. Číslo je stále to isté. Kvôli výmene telefónu často nie je potrebné meniť SIM kartu. A ak treba - operátor (ak je veľká) ti ju buď obtrihá, alebo vymení na miniSIM.Nie si náhodou blond? Ak áno - to by veľa nasvedčovalo o inteligencii....