» Poradna » Web a internet

Nejde přidávat příspěvky na Facebook

Ahoj prosím o pomoc ode dneška mi nejde přidávat přispěvky na strany FB myslím, že když chci třeba napsat přispěvek na stranku třeba Air bank kaktus tak to prostě nejde . zmizel ten rameček nahoře stranky kde jsem to vždycky psal. Tak jsem řekl sestře ať se přihlasí na FB a to samé a i když kliknu na založku přispvěky třeba v Air bank tak vidím přispěvky ostatních jejich dotazy a já tam nemám nikde možnost přidávat vlastní příspěvky . Změnilo se něco na FB jak už fakt nevím???????????????????????

Odpovědi na otázku

Solidní výblitek, málo otazníků.

Tak jednoduchá odpověď, buď tě zablokovali nebo tam má FB chybu. Není to nic zvláštního. Buď se to samo spraví nebo ne, nic jiného s tím nenaděláš.

Spíš je to problém FB. Mně se to stalo také, ale nejde to jen na timeline. Na hlavní stránce to přidávat jde.