» Poradna » Mobily

nejde preinštalovat android ":(

zdravim vás mám telefon gt-s6500 version gt 6500BVL g2 ale nejde mi preinštalovat android... bud mi tam cez odin nabehne fail alebo sa nainštaluje a nejde nvm v čom je problem system som stahoval zo stránky http://www.sammobile.com/ dakujem za pomoc :(

Odpovědi na otázku

ked to nainštalujem tak mi začpne pripajat a odpajat usb .. nechápem v čom je problem :(

možno to bude tým že som tam skušal najprv davat rozne rooty system recovery a tak :( fakt neviem čo mam robit :(