Nejde prehrať,,Názov súboru je neplatný"

Mám audio súbor "12 - Donizetti - Sextet 'Chi Mi Frena In Tal Momento' From Lucia Di Lammermoor (Sutherland, Pavarotti, Et. Al.).flac",ktorý nejde prehrať vo Foobar 2000,WMP,VLC a pri otváraní v FLAC fronted,Ashampoo Music studio kde som ho chcel upraviť vyhodí hlášku,,Názov súboru je neplatný",-v MP3tagu nejde premenovať.V zložke pri kliku myšou vyroluje skrátenú roletku kde nie je možnosť premenovať ani vlastnosti.Tá tá kolízia je asi daná veľkým počtom znakov (u súborov s kratším názvom nie je problém)Dá sa s tým niečo robiť(premenovať,konvertovať atď) ,aký soft ktorý to zvláda použiť?Súbor je súčasťou asi 100-ky súborov ktoré tvoria zbierku.Ďakujem za rady.

Odpovědi na otázku

premenovať nejde ani v napr. total commanderi?

Na jakem filesystemu? Jaka je celkova delka souboru VCETNE CESTY?

MP

skúšal som na to FAR manager ale v tom to nešlo.Teraz som skúsil Total Comander a ide to.Vďaka za radu.