» Poradna » Programy

Nejde prehrať avi

dobry den.mam problem ked napalim video na dvd nejde mi prehrat v prehravaci.teda iba jedno (prehravac podporuje avi(
myslim ze viem preco ked ho dam prehrat vo windowse vypise najprv graf s napisom this avi file was not prepared for seqental reading. the alternative "Avi splitter" will now let the default one handle it.The complete reinterleaving is strongly recommended before burning it onto slow media like cd.Co s tym ako to mam reinterleavingovat????

Odpovědi na otázku

ukazuje toto img512.imageshack.us ... border="0" alt="Free Image Hosting at www.ImageShack.us" />imageshack.us ... alt="QuickPost" border="0"> Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!