» Poradna » Notebooky

Nejde posuvná čast touchpadu

Dobrý den,na notebooku mi přestala fungovat z ničeho nic část touchpadu určená k posouvání (jako na myši kolečko). Mám notebook Acer Aspire 5336, přestože je už starší funguje pořád jako na začátku. Kromě toho, že nejde ta část touchpadu, je problém i s tím, když chci např. danou stránku posunout tím posouváním vpravo, nejde uchopit. Dříve stačilo přes touchpad šipkou chytit a rovnou táhnout, teď to nelze. Doufám, že jste mě pochopili.:D (Nejsem nějakej velkej znalec pc a v tehle věcech a názvech se neorientuji) Prosím tedy o nějakou radu co s tím mám dělat :) Děkujii

Odpovědi na otázku

Ked sa pokusis scrollovat dvoma prstami, nejde ani to? Ide o to ci sa ti to neprestavilo pri dajakej aktualizacii v nastaveniach.

Použij bod obnovy z doby kdy to fungovalo.