» Poradna » Programy

Nejde posta Windows Live Mail

Prosím vás co mám dělat Nejde mi Windows Live Mail chyba 0x80004003smtp.forpsi.comport 25

Odpovědi na otázku

Tak znovu a pořádně nastavit..

Zkusil bych odinstalovat antivirák. (Používáš?) Takové ty komplexní ochranné balíky, jako například Eset smart security, se občas zblázní a blokují, co se jim zachce.

Microsoft přechází na jiný systém a live mail už nebude fungovat.ke stávající emailové adrese je třeba se přihlásit přes www.outlook.com pomocí webového onternetového projlížeče (vytvořit si účet) a přihlásit se (aspoň já mám emai ze skupiny ...@hotmail.cz

nebo přejít na jiný poštovní klient - třeba Thunderbird je zdarma a funguje na různých OS.

Od kdy?Zatím funguje bez problémů.

Mám uzamčenou službu Win 10 Laiv Mail, jak ji odemknu?

to píši já děda,nevšímej si toho,je to pokus.

Prosím o pomoc. nejde mi odeslat E-mail Windows Live Mail chyba: 0x80072EFFDěkuji.

Nejdřív zkusit restart PC. Když se nic nezmění, opravit chybu podle návodu: https://wikifixes.com/cs/errors/0x/0x80072eff/Je ještě zdlouhavější řešení, tím je nová instalace WLM. Když neuspěješ s uvedenou opravou, tak nejprve exportovat kontakty, exportovat zprávy, exportovat účty. Instalátor už MS neposkytuje, ale dá se stáhnout např. na ulozto.cz. Tam je dokonce poslední WLM, kde ještě není ribbon (pás karet).