» Poradna » Web a internet

Nejde posouvání na stránce pomocí "šipek" na pravé straně

Dobrý den, internet používám jako amatér jen k domácímu využití. CCa před týdnem mi z ničeho nic "zmizely" šipky na pravé straně. ať otevřu jakoukoliv záložku, nejsou tam-tedy pouze u internetu. Např. Word je tam má a i ostatní dokumenty v počítači . Mám si pořídit nový prohlížeč-mám google nebo to je někde v nastavení? Pokud je má otázka alespoň trochu srozumitelná, budu moc ráda za rady. Katka

Odpovědi na otázku

Vydržte, zítra odpověď tak o poledni

Nepoužívat Google Chrome, ale nějaký jiný normální Internetový prohlížeč Třeba IE11, případně FF.

Když ti chrome vyhovuje, nepřecházej na jiný prohlížeč, ani se nevracej k verzi 31, ani nečekej do zítra odpoledne. Jednoduše si nainstaluj doplněk Rescroller a dole zaškrtni Show Scroll Buttons.