» Poradna » Notebooky

Nejde podsvícení LCD u notebooku,ale jen na baterii,na sít O.K.Baterie též O.K.

Zdravím,Notebook Asus X54H,vše O.K. na sít.Po odpojení AC adaptéru notebook běží i obraz,ale nejde podsvícení displeje,po připojení AC adaptéru zas vše O.K.Prosím o radu čím to je,díky..Baterie v pohodě dobijí se a výdrž 2hod.

Odpovědi na otázku

Tak si to muzete nastavit v moznosti napajeni, a nebo je na to nejaka klavesova zkratka F necozvlast se to nastavuje pro adapter a zvlast pro baterii

Podsvícení displeje může být při napájení z bateie ztlumené, ale ne úplně vypnuté. To bude chtít servis. A servis bude chtít měnit základovou desku, to se jako pozáruční oprava nevyplatí.