Nejde pocuvat MP3 cez Bluetooth sluchadlo z PDA SPV M3100 te

Kupil som si bluetooth sluchadlo (neznackove) k PDA telefonu SPV M3100 (orange).
Telefonovanie funguje bezproblemovo, vydrz a hmotnost 6g perfektna, ale neviem, ako mam nastavit, aby som v sluchadle pocul mp3.
Ked na telefone pustim mp3 skladbu, pocujem ju cez reproduktor telefonu, ale v bluetooth sluchadle nic.
V menu telefonu som nenasiel nic, kde by sa to dalo nastavit.
Akurat, ked dam volby na to najdene sluchadlo v zozname najdenych BT zariadeni, je tam seda volba "Stereo sluchadla", ale neviem ju aktivovat.
Da sa to nejako nastavit, alebo jednoducho sa s tymto BT sluchadlom pocuvat mp3 nedaju?
Riesil to uz niekto?
Viem, ze na nokiach je v menu priamo zlozka Bluetooth - tam sa da nastavit vsetko...
Ale na tomto mojom PDA HTC to neviem vyriesit - nove sluchadla BT kvoli tomu kupovat nechcem...
dakujem za pomoc.

Odpovědi na otázku

este dodam, ze sa jedna o jednoduche neznackove MONO sluchadlo Bluetooth 2.0.
Na nete som nasiel, ze bezdrotove stereo sluchadla BT s mojim PDA telefonom funguju cez A2DP profil bezproblemovo, ale ja mam mono sluchadlo.
Da sa to nejako nastavit?

pokial to sluchátko nepodporuje a2dp a edr,čo nejaký noname mono výrobok zrejme nepodporuje, tak to nijako nenastavíš,kúp si nejaké nokia,motorola bt slúchadlá,tie idú prakticky bez problémov s 90% telefonmi

tak to bude asi tym, ze to sluchadlo to asi nepodporuje.
je tu niekto, kto ma pda telefon a pouziva mono bt sluchadlo na pocuvanie mp3 hudby?
aka znacka bt sluchadla funguje?