Nejde ovladač Trust gxt24 ve hrách přesněji Rocket League

Zdravím chci se zeptat zda neví někdo proč nejde ovladač trust Gxt 24 ve hrách přesněji ve hře Rocket League. Nutně bych to potřeboval, kdyby někdo věděl co s tím nebo nějaký driver ke stáhnutí byl bych mu vděčný. Budu rád za jakoukoliv radu. s pozdravem LegenQs.

Odpovědi na otázku

Stáhni si x360ce http://leteckaposta.cz/827515774 - vlož jej do složky kde je spouštění soubor rocketleague ( Steam\SteamApps\common\rocketleague\Binaries\Win32 ) - Spusť jej (x360ce) a program už tě provede nastavením, aby ti gamepad fungoval stejně jako Xboxový ovladač s podporou xinput :) .Program si někam uchovej pro jiné hry, které podporují pouze xinput ovladače.