» Poradna » Počítačové sítě

Nejde OTEVŘÍT video (wmv, avi), pouze ULOŽIT

Dobrý den, máme v rodině 2 novější notebooky - oba s Win Vista Home Premium. K prohlížení e-mailů používáme webové rozhraní Internet Exploreru (nyní 8, dříve 7) - seznam.cz. Na jednom z notebooků nejdou přímo z e-mailů ani z různých webových stránek OTEVŘÍT videa .wmv nebo .avi. Je možné je pouze ULOŽIT a pak přehrát. Možnost OTEVŘÍT na té hlášce, která se objeví, vůbec není a je tam napsáno, že soubor je zřejmě poškozen atd. Porovnával jsem nastavení obou notebooků v IE7 (nyní 8) a Windows Media Playeru, který mám nastaven jako výchozí přehrávač a obě přípony k němu samozřejmě přidružené. Na tom problémovém notebooku to tak dělá od začátku. Může mi, prosím někdo poradit? Díky moc.

Odpovědi na otázku

cccp-project.net ...
toto je jedno možné riešenie.druhé by bolo použiť prehrávací software, krotý zvláda všetko bez použitia externých kodekov (winamp;KMPlayer a pod.)

ups;; sorry.prehliadol som prehliadanie videa z mailu internetového prehliadača. na to je nutná inštalácia flash playeru napr. od adobe

Flash player samozřejmě nainstalovaný mám. A proč instalovat nějaké další přehrávače, když na je to na jednom notebooku v pohodě? Winamp mám - starou dvojkovou verzi, z nostalgie...