Nejde otevřít c: drive

Dobrý večer, potřeboval bych poradit. Asi před týdnem jsem obnovil svůj notebook do továrního nastavení a po obnovení jsem chtěl znovu stáhnout nějaké ty soubory a aplikace co jsem měl dříve. Po stáhnutí jsem rozklikl stažené soubory a klikl 2x na exe soubor. Poté mi vyskočilo okno s nápisem chyba sítě a systém Windows nemůže získat přístup k C: atd. Kód té chyby je 0x800704b3. U toho vyskočeného okna jsem kliknul na diagnostiku, ale vyskočilo další okno s názvem došlo k chybě. Problém brání spuštění poradce při potížích, to je tam také napsáno. Poté jsem rozklikl tento počítač a vidím že u Windows- SSD (C:) je nápis nějaké NTFS. Po rozkliknutí píše umístění není dostupné C:/ není přístupný a přístup byl odepřen. Nejde mi ani správce úloh a ani cmd, nevěděl by si někdo prosím s tímto rady? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

cista instalacia s formatom disku to pravdepodobne vyriesi. Data si si zmazal uz pred tyznom pri "tovarenskom nastaveni", takze tam ziadne nemas.

Dobře, zkusím to a děkuji, hezký zbytek dne

ak tam okrem SSD mas aj HDD, tak ho pred instalaciou odpoj z elektriny alebo vytiahni datovy sata kabel

Ten HDD bych taky něčím otestoval na chyby - mám takovou neblahou zkušenost, že HDD jsou v noteboocích obvykle nakřáplý (vadné sektory), protože uživatelé s tím zaházej jak prasata.

Ze stránek Microsoftu jsem stáhl media creation tool, ale nejde mi otevřít, píše to systém Windows nemůže získat přístup k C: ...Poté jsem stáhl ISO soubor windowsu, ale nevím jak z flash disku přeinstalovat windows. poradil by jste mi prosím? Opravdu nevím co dělat

nalozit do auta a zobrat do servisu.

Pokud máš na tom USB správně udělanou instalačku windows, stačí z něj nabootovat a windows nainstalovat. Pokud ne, udělej instalačku na jiném PC, třeba u kamaráda. Aby se dalo z USB bootovat, musí být v UEFI povolené bootování z USB a při startu stlačit klávesu pro výběr, odkud se má bootovat. Každý PC to má jinak, ja např. Esc, někdo F2, nebo F10 či F11. Viď dokumentace k PC nebo desce.

Čistá instalace se "instaluje" přes bios. Ne přes rozhraní nabořeného OS.