» Poradna » Programy

Nejde Origin

Zdravím, nestává se vám prosím vás poslední dobou to, že vám blbne Origin? Mě se pořád ve Fifě vypíná a díky tomu kontumačně prohrávám ...Díky za rady, opravdu nevím co stím

Odpovědi na otázku

Jak myslíš že se ti vypíná? crashne ti to nebo tě to jen hodí na plochu? Zkus to podrobněji rozebrat

Ano, když hraji Ultimate team i při online modu i jeden hráč, zapnu zápas, hraji chvíli, nejde slyšet ani komentátor ani diváci nic...a pak mi to spadne na plochu a hra se automaticky vypne a dělá mi to hlavně u toho Ultimate teamu a nevím proč, jednu dobu to jede v pohodě a pak tohle. Díky za rady

Co takto napsat parametry počítače?

Co s tím mají společného parametry, když hra krom ultimate teamu jede vpohodě :)

Tak bohužel mi fifa nejde ani při klasickém zápase, když dám hrát tak se naskytne problém a vůbec mi to nejede, na chvíli se hra zrychlí nemůžu to ani ovládat ani mi nenaběhne hlavní menu ve hře, tak tu musím dát na plochu PC a vypnout, předtím mi to jelo bez problémů, zkoušel jsem odinstalovat a nainstalovat origin, ale boužel problém přetrvává.. Díky za rady. Grafickou kartu mám Ge Force GTX 1060 6gb pamět, procesor mám AMD FX(tm)- 8350 Eight- Core 4.00GHz a RAM 8,00 GB

Podobný problém jsem měl u GTA V, později se ukázalo, že to nezvládal procesor (fx-8300), koukni jak moc je vytížený a kolik má stupňů, tohle mě napadá jako možná příčina tvého problému

Popřípadě ještě zkusit aktualizovat veškeré drivery.