» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde odpojit USB zařízrní ve Win 10

Mám externí dosk Seagate Expansion Desktop 2TB USB 3.0 starý asi 3 roky a mám problém , že po připojení a používání se nedá odebrat ,,Windows 10 píše , že je zažízení pořád používané . Když jsem používal Windows 7, tak žádný problém nebyl . Windows 10 mám verzi někdy z června minulého roku . Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Skus dat do pamate nieco ine, mozno v nej mas nieoc z toho disku.otvor si nejaky program a hocaky text hocikde si skopiruj do pamate Ctrl+C

to si nemyslím , zrovna jsem ho připojil a jen jsem zkopíroval jeden program na disk v PC , všechno jsem zavřel a zase nešel odpojit

Moc tě nepotěším, ale někdy pomůže přeinstalace Windows.

Tvým úkolem není ho odebrat, ale zjistit, PROČ ho nelze odebrat. OS jen tak "pro nic za nic" si oddíly a nedejbože dokonce i celé externí drive nezabírá pro sebe. Takovej ten bordýlek v tom tvém krámu si umím představit okamžitě.

Spíše je zajimavé , že mi to nedělá u USB flash a i můj další USB 2.5 palcový přenosný disk taky se normálně odpojí . Jen ten 3.5 palcový USB 3.0 nejde odpojit

Flashka a drive ve futrálu jsou pro OS dva naprosto rozdílné objekty - už jen pokud jde o připojení

Harry za 15 let se mi nic takového nestalo nekecám a co jsem se nastrkal do PC flashek :)))Chtěl bych vidět tvůj OS :)))

Můj systém je 2 měsíce nainstalovaný a čistý , nejsem zrovna typ uživatele , který instaluje do PC kdejaký bordel ... Já jedu na Windows už od Win 95 , takže nejsem žádný mladý honibrk ,, Právě jsem začel testovat Win 10 a toto mne překvapilo . Roky jsem používal Win 7 a tam nikdy tento problém nebyl .

nainstalovaný a čistý ? nejde o upgrade ?

Jo ,,čistá instalace ,,,, před 3 dny jsem to projížděl Kaspersky antivirus z boot CD ,,, jem tak pro srandu a čisto ,,,,,, donedávna jsem používal roky AVIRU ..ale dal jsem ji pryč a teď jedu bez antiviru .

W10 nie je určený pre lamy, magorov a žobrotu.Indexácia, swap, čítanie-zapisovanie nejakých dát, údržba, kontrola integrity, nejaký SW tretích výrobcov, antivir, Defender, chkdsk, apod. Povzbudzujúca správa znie, triviálne zistenie problému s eliminovaním veci v priebehu dvoch minút. "Jednou za deset let" , ako hovorí klasik, MUDr. Chocholoušek

Sám si magor.

Počkat,Windows 10 pořád to menu bezpěčně odebrat mají? Skoro jsem zapomněl. Od dob XPček vytahuju USBčka bez toho a zatím se nic nestalo. Ale kdo ví. Kažodpádně,zavři všechny programy (total commander,explorer atd) a nech ho chvíli ležet,možná vyhledávání indexuje obsah.