» Poradna » Programy

Nejde odinstalovat

Nejde mi pustit FW a asi mi to blokuje program game spy arcade. Když ho chci však odinstalovat nebo odebrat tak se objeví : Could not open INSTALL.LOG file. Nevíte jak ho odstranim z mého počítače?

Odpovědi na otázku

Nájsť ho v Program files(alebo kde si to inštaloval) a vymaž zložku v ktorom je nainštalovaný GSA.

jo je to v program files a je tam složka game spy arcade ... tak tu celou mám odstranit?

Dobrá rada. Pokud mu vědomě neubližuješ, tak zmlkni. A ty, nešťastníče, se na netu podívej na produkt Revo. Nainstaluj, používej. Je to OK SW.

nehrej si na dr. house moc ti to nejde

poradil jsi mu pěknou blbost, tak nekřič, takhle mu doprasíš systém !!!

pro ukomira.

tak jak s tím pryč?

Revo Uninstaler-ak to nejde normálne odinstalovať,tak ani v RU to asi nepojde,keďže chýba Uninstal v GSA.Pri vymazaní složky sa znefunkční program.Zostanú po ňom zápisy v registroch(Ccleaner) a nejaké veci v Users(vyhladať,vymazať),ale nič viac.Alebo máte iný názor?

já ano, nová instalace a regulérní odinstalování.

2 všehomír Samozřejmě, že mám jiný názor. Označení bastlíř by pro tebe bylo vyznamenání, neumětele jeden.

no uvidím, ale samozřejmě dík za názory

Ja s tým nemám negatívnu skúsenosť.Už som to praktizoval.