» Poradna » Mobily

Nejde obchod play chyba severů

Ahoj potřebuji poradit nejde mi obchod play hlásí to chyba severů zkoušel jsem restartovat mobil a vymazat Mezi paměť obchod play ale stále to nefunguje jestli někdo neví co s tím je

Odpovědi na otázku

A nainstaloval jsi neco třeba freedom? a podobne pak.

Mam Lenovo a1000

a kód chyby je jaký?

Chyba serverů...co asi může být? Pravděpodobně chyba serverů. Použij mozek. A co kód chyby? Ach jo...kdysi občas taky byl problém ve vysílání TV na na televizi byl text "chyba není na vašem přijímači"...no, lidem se od té doby inteligence nezvýšila.