» Poradna » Ostatní

Nejde napsat zavináč u stolního PC z ničeho nic ale ostatní znaky ano.

Dobrý den před pár dny mi z ničeho nic přestal fungovat zavináč na mém stolním počítači ale ostatní znaky fungují.Mám operační systém windows 10.Ostatní znaky fungují což je dost divné protože jsem se setkal s tím že spíš nefungovaly všechny znaky dohromady a ne zvlášť. Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

ctrl + alt + v

Už jsem to zkoušel ale nic i Alt + 64 ale furt nic.

Zapni si charmap.... nájdi, dvojklik a máš ho v schránke. Potom vložiť.

@ @, skúste preinštalovať ovládač klávesnice.

Mužu dotaz jak?Nechci něco podělat.

Pravý Alt+V

Popř vyzkoušet jinou klávesnici.

Ve správci zařízení odeberte stávající a po restartu systému se nainstaluje ten potřebný. Pokud nemáte nějakou exotickou klaviaturu (ke které by byl spec. ovladač) pak se nainstaluje automaticky ten správný. Jestli to vyjde je ve hvězdách, ale za pokus nic nedáte.

Kľudne odinštalujte ovládač klávesnice a reštartujte pc, os ho nainštaluje znova.

Nedivil bych se, kdyby se Microsoft rozhodl, že u svého nejdokonalejšího OS nebude zavináč podporovat. V nové aktualizaci bude hovno, je to moderní řešení a nikdo ho zatím nemá. Zadávat se nic nebude, skočí tam automaticky..

V nejhorsim bych si znak "@" ulozil nekam do textovyho souboru a kdyz ho budes potrebovat tak CTRL + C a CTRL + V