» Poradna » Web a internet

Nejde nakupovat ve službě steam

Zdravim mohl by nekdo poradit jak to vypnout ?Komunitní trh je nedostupný z následujících důvodů:Nedávno jste do Vaší Steam peněženky přidali finanční prostředky pomocí nového účtu systému PayPal nebo pomocí způsobu platby, který není ověřený a který byl v poslední době příliš často používán. Dokud nebudou prostředky ověřeny, nebudete moci po dobu několika dní používat komunitní trh. Více informací...Pokud již nedojde k dalšímu omezení Vašeho přístupu, budete moci komunitní trh používat od 22. 8. 2018 22:16:08.

Odpovědi na otázku

jak vypnout co ? Ochranu Steamu proti podvodníkům která detekuje podezřelý toky peněz ?

jak to nejak zrušit ten freeze toho nakupování jsem myslel jestli to nejak nejde.

no asi by bylo dobrý říct co jsi na tom steamu všechno prováděl.. něco kupoval - jak ? zadával nějakej kód na hru koupenou někde na netu od překupníka ? Nebo co ? Tu zprávu ti tam nenapsali jen tak..

jen jsem si dobíjel peníz nějakej je to tam zkopírovaný v té první zprávě

ne v tý první zprávě rozhodně neni co si tam dělal... píšou pomocí účtu paypal nebo jiné metody.. Takže si tam převáděl nějaký peníze z Paypal účtu který je na tvoje jméno ? Jak dlouho existuje ? Platební karta je tvoje, nebo někoho jinýho ? Nebo jak se tam ty peníze vzali ? A proč si nesmyslně láduješ peněženku a neplatíš hru rovnou jako každej normální člověk ?Nebaví mě páčit základní informace, bez kterejch není jasný co se stalo.. Každopádně 22.8. večer to půjde, to je snad jasná informace..

Tohle je srandardní postup a vztahuje se na každého. Obejít to nejde. Je to ochrana.

No nevím, jestli je to pro tazatele sranda

standardní*

Počkej do 22. 8. 2018 22:16:08 pak by to mělo jít.