Nejde naistalovat ovladač grafiky v notebooku

Ahoj mám notebo Acer V5-573G a nejde mi naistalovat ovladače grafiky, vše ostatní mam v nejnovější verzi. Při hraní hry se proste sekla obrazovka, tvrdej restart a od ty doby tak nejde graficka karta ( GT 750m 4gb), ovladače sice najdou, ale nelze naistalovat verzi 362.00 ( ani starší.....) už nevím co stím snad neodešla, jedu na integrovanou intel.... dekuji za návrhy!

Odpovědi na otázku

Fatální chyba BFU:upekl jsi GPU.NB není určen pro hry, je to nástroj k práci na cestách.Pokud chceš herní PC, prostuduj si DS:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpa vhodnou sestavu pořiď.

ja vim ale nic náročnýho nehraju.....achjo

To se stane. Ale když zadáš do vyhledávače oprava grafiky v notebooku tak najdeš lidi co ti to za cca 2000kč opraví. Upečou ti čip infrapájkou.

v Aida64 i ovladacích je videt, no je 5 mesíc stary tak reklamace a hned prodat...