» Poradna » Mobily

Nejde nainstalovat update na tabletu

Nejde mi nainstalovat update na tablet. Dělám vše podle návodu, ale jakmile se otevře instalace updatu, tak mi to napíše: E: bad botloader arguments "(null)"Finding update package...Opening update package...Verifying update package...E:failed to verify whole-file signatureE:signature verification failedInstallation aborted.V čem je problém ? Update stahuji z jejich oficiální stránky a update instaluji pomocí jejich programu, který byl přednainstalovaný v tabletu

Odpovědi na otázku

o jaký se jedná tablet ? s jakým operačním systémem ? jaká je původní verze ? jako verzi se snažíš instalovat ?

Prestigio multipad 8.0 HD http://www.prestigio.com/catalogue/Archive_product... nejde ani jeden

přístroj podporuje OTA ( over the air ) aktualizace => nedělej si to složitější než to je .... http://marketing.prestigio.com/$Customer_Support/Manuals/Tablet_PC/PMP5588/manuals/PMP5588C_Manual_CZ.pdf v kapitole 10.3 je napsáno,jak se aktualizuje

To jsem zkoušel už když jsem před 3 lety tablet koupil. Vždy to hodí chybu se serverem.